top of page

Kombinace individuálního koučinku a kraniosakrální terapie

Katerina Zagdoun Serigraphy

Mou vášní je nacházet propojenosti ve zdánlivě nepropojitelném. Tvořit mosty mezi obory. V kombinaci koučinkově vedeného rozhovoru a kraniosakrální terapie vnímám obrovský potenciál.
V hlavě se vám honí tolik myšlenek, často si ani neuvědomujete, jak velký vír to je. Každý člověk dnešní hektické doby si potřebuje čas od času své myšlenky utřídit. Jsou životní témata, kdy není potřeba psychoterapie a odkrývání minulosti, ale prostě jen čas, klid a prostor, kdy můžete zaměřit svou pozornost na téma, které se vám honí hlavou a často vás doslova nenechá spát. Účinněji se tato systematická myšlenková práce dělá s erudovaným průvodcem, který vás procesem provází a podporuje k realizaci vašich záměrů.
Zjistila jsem, že když po takovéto intenzivní hodince koučování, kdy vaše mysl pracuje na plné obrátky, máte možnost vše doladit a dosednout na masérském lůžku prostřednictvím doteku kraniosakrální terapie, efektivita procesu je hlubší a komplexnější. Jednoduše: koučinkem si uklidíte v hlavě a díky KST se kýžené změny dostanou az do vašich buněk. Proces je to hluboký, účinný a vedouci k SEBEuvědomění.
Mějte na paměti, že jen vy jste malířem svého životního příběhu a že celý svět si přeje, abyste projevili své dary, talenty a jedinečnost. Představte si svět tvořený lidmi žijící naplno svůj potenciál pro blaho své i ostatních?  

bottom of page